Povežite se sa nama

Zanimljivosti

Smiješne životinje: Urnebesne fotografije ljubimaca koji rade najsmješnije stvari

Objavljeno

Poželećete da imate ljubimca pošto pogledate ovo (ukoliko ga već nemate).

Ovogodišnje Nagrade za najsmešnije fotografije ljubimaca vam donose predivne životinje koje rade najsmešnije stvari.

Ovo je izbor finalista:

Kraljica drame

The lionhead rabbit was photographed in Germany by Anne Lindner
Potpis ispod fotografije,Ovog domaćeg zeku je fotografisala An Lindner u Nemačkoj

„Gotovo da nema ničeg lepše nego videti zevanje zeca”, piše Ane Lindner o ovom zecu.

Konkurs je bio otvoren za sve vlasnike kućnih ljubimaca sa ograničenim ili profesionalnim fotografskim iskustvom.

Za učešće je bila potrebna mala kotizacija i malo kreativnog razmišnjanja. Pravila kažu da ne smete stavljati odeću, kape ili naočare kućnim ljubimcima ili domaćim životinjama.

Zaviri u teglu

Candice Sedighan cut a hole into the food container and taped her iPhone to it for this picture
Potpis ispod fotografije,Kendis Sedigen je isekla rupu u posudu za hranu u zalepila njen ajfon ispod kako bi napravila ovu fotografiju

Šta se desilo sledeće? Nažalost, nikada nećemo znati da li je ovaj pas prošao ultimativni test samokontrole.

Pobednik će dobiti 3.000 funti! Novac prikupljen na konkursu će takođe ići i dobrotvornoj organizaciji Blu Kros.

Mače koje igra

Ian McConnell from Wales captures 'Edmund' in high spirits
Potpis ispod fotografije,Ijan Mekonel iz Velsa je uhvatio „Edmunda” u dobrom raspoloženju

U šou biznisu kažu da nikada ne treba raditi sa životinjama, ali ova mačka je rođena za binu. Ta drama!

Vreme je za opuštanje

Robert Prat's goat lives in the garden of his Spanish home
Potpis ispod fotografije,Koza Roberta Prata živi u bašti njegovog doma u Španiji

Nema ničeg za videti ovde, samo jedna koza u ljuljašci. Žvaće neko lišće.

Drž’ te se čvrsto!

Karen Hoglund captures Dany and Gabby at the wheel
Potpis ispod fotografije,Karen Hoglund je zabeležila Deni i Gebi za volanom

Ne pokušavajte ovo kod kuće! Za izvesnom sigurnošću možemo da kažemo da ovaj pas nije položio vozački ispit.

Pride, automobil se ionako ne pomera.

„Ono što ne možete videti na ovim fotografijama je moj suprug zgrčen na zadnjem sedištu, kako drži povoce oba psa. On je tako strpljiv!” kaže Karen Hogland iz Sjedinjenih Država.

Izolovan

The Vizla dog was photographed earlier this year in Australia
Potpis ispod fotografije,Ova vižla je fotografisana početkom godine u Australiji

Prema rečima vlasnika ovog psa, ovo je „odraz onoga kako smo se svi osećali u godini karantina zbog pandemije korona virusa širom sveta”.

Mnogo srećan konj

Daniel Szumilas photographed the horse in the United Kingdom
Potpis ispod fotografije,Daniel Šumilas je slikao konja koji „se smeje” u Ujedinjenom Kraljevstvu

„Ovaj konj se smejao predamnom. Kada sam se vratio u automobil, morao sam da proverim u retrovizoru da li imam nešto na licu”, kaže Daniel.

Pobednička fotografija ovogodišnjeg konkursa biće proglašena 19. novembra.

„PTIČICAAA!!!”

Elke Volgelsang photographed the rescued Spanish sighthound when he was 'acting like a pup'
Potpis ispod fotografije,Elke Volgelsang je fotografisala spašenu ženku španskog hrta dok se „ponašala kao štene”

Nudls je spasena iz španskog prihvatilišta za eutanaziju pasa i doneta u Nemačku kada je imala osam meseci.

„Ona je kao klovn, ponekad je premotivisana i trapava, entuzijastična, radoznala, druželjubiva, otvorena i ekstremno smešna, ako ne i nenamerno komična ponekada”, kaže Elke.

Osnivač nagrada, Tom Salem je rekao: „Sve ovogodišnje prijave su ono što nam apsolutno treba da popravimo raspoloženje u 2020. godini”

Izvor: BBC na srpskom

Kliknite za komentarisanje

Postavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Promo

©2020 Skener Info. Sva prava zadržana.