Povežite se sa nama

RS

Nenad Stevandić: Nikada nikome nisam pucao u leđa, pa neću…

Objavljeno

Predsjednik Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić tvrdi da nikakav sukob sa SNSD-om ne postoji iako je mnogo “znakova pored puta” koji na to ukazuju. Stevandić u razgovoru za Oslobođenje govori o odnosima sa Dodikom, o hapšenju Branislava Zeljkovića, o političkoj prošlosti koju je obilježio opozicioni rad, ali i o tome da li je tražio nešto od koalicije i o kiseoniku koji koriste pacijenti smješteni na Univerzitetsko-kliničkom centru Republike Srpske.

U KAKVIM STE ODNOSIMA SA DODIKOM?

– U veoma racionalnim odnosima.

ŠTA TO ZNAČI?

– Nismo neko kome se naređuje, nego partner sa kojim se usaglašava. Izborili smo se za taj status. Nikada nikome nisam pucao u leđa, pa neću ni Dodiku. Na istoj smo liniji nacionalne politike, o drugim stvarima možemo da mislimo drugačije i da razgovaramo.

Izvor: Oslobođenje

Kliknite za komentarisanje

Postavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Promo

©2020 Skener Info. Sva prava zadržana.